Garmin Varia RTL515 - cyklistický radar se zadní svítilnou

Cyklistický radar se zadním světlem, který lze spárovat s většinou cyklopočítačů, sportovních hodinek nebo kompatibilním smartphonem. Upozorní na vozidla, která se blíží zezadu.

Můžeme doručit do:
21.6.2024
Dodavatel má skladem
Značka: Garmin
4 490 Kč
Kategorie: Světla
Režimy svícení: svícení, peloton, noční blikání, denní blikání
Výdrž baterie: 6 h svícení, 8 h peloton, 6 h noční blikání, 16 h denní blikání
Rozměry: 98,6 × 19,7 × 39,6 mm
Stupeň voděodolnosti: IPX7
Možnost bezdrátového spojení: ANT+/Bluetooth
Váha: 71g

PODROBNÝ POPIS

 

Detekuje přibližující se vozidla do vzdálenosti až 140 metrů. Vizuální a zvukové upozornění na blížící se vozidla. Velmi jasné červené zadní světlo viditelné i ve dne ze vzdálenosti více než 1 km. Držák pro montáž na sedlovku kola. Kompatibilní s aktuálně nabízenými cyklocomputery řady Garmin Edge. Bluetooth propojení s mobilním telefonem. Výdrž až 15 hodin na jedno nabití. 

 

 

Cyklistický radar Varia RTL515 poskytuje majiteli vizuální a zvuková upozornění na vozidla přibližující se zezadu a to až na vzdálenost 140 metrů. Radar je možné spárovat s většinou cyklocomputerů a sportovních hodinek, na jejichž displeji bude po straně vidět pruh s posouvajícími se body, představujícími přibližující se vozidla za Vámi.

Novinkou je možnost připojit radar k mobilnímu telefonu pomocí Bluetooth technologie a nové Varia aplikace. Mobilní telefon poté upozorní na blížící se automobil akusticky nebo pomocí vibrace. Výdrž baterie Varia radaru je na jedno nabití až 15 hodin v režimu deního blikání nebo cca 6 hodin v režimu nepřetržitého svícení.

 

DOKONALÝ PŘEHLED
Zpětný radar Varia™ RTL515 vizuálně i zvukově upozorní na blížící se vozidla ve vzdálenosti až 140 metrů za vámi.

NĚKOLIK MOŽNOSTÍ PÁROVÁNÍ
Radar můžete používat v kombinaci s cyklopočítačem Edge, kompatibilním smartphonem, vybranými hodinkami Garmin nebo volitelným displejem radaru.

APLIKACE VARIA
Tato aplikace pro chytré telefony poskytne upozornění na polohu a rychlost blížících se vozidel pomocí výrazných grafických prvků, tónů a vibrací.

PODPORA DALŠÍCH APLIKACÍ
Pokud používáte chytrý telefon, můžete radar Varia propojit se svými oblíbenými aplikacemi (například Ride with GPS) a sledovat upozornění radaru přes zobrazení mapy.

Zpět do obchodu