Garmin Varia RCT715 - cyklistický radar se zadní svítilnou a kamerou

Cyklistický radar se zadní svítilnou a kamerou se záznamem. Lze snadno propojit s přístroji řady Garmin Edge, vybranými modely GPS hodinek Garmin nebo chytrým telefonem.

Můžeme doručit do:
19.7.2024
Dodavatel má skladem
Značka: Garmin
8 890 Kč
Kategorie: Světla
Režimy svícení: svícení, peloton, noční blikání, denní blikání
Výdrž baterie: 6 h svícení, 8 h peloton, 6 h noční blikání, 16 h denní blikání
Rozměry: 106,5 × 42,0 × 31,9 mm
Stupeň voděodolnosti: IPX7
Možnost bezdrátového spojení: ANT+/Bluetooth/Wi-Fi
Váha: 147g
Lumeny: 20 svícení, 8 peloton, 29 noční blikání, 65 denní blikání
Režim kamery: Nepřetržitý, vypnuto, aktivace radarem, vestavěný akcelerometr pro automatické uložení záznamu při detekci nehody
Nastavení kamery: 1080p / 720p, 30 sn./s, karta SD 16 GB je součástí balení

PODROBNÝ POPIS

Zpětný cyklistický radar s kamerou a zadním světlem nepřetržitě nahrává vaši jízdu. Detekuje také vozidla přijíždějící zezadu a schematicky je zobrazuje na kompatibilním Garmin zařízení ve vašem zorném poli. 

 

 

FOTOAPARÁT
Integrovaná kamera zaznamenává, co se děje za vámi, v rozlišení až 1080p a se snímkovou frekvencí až 30 sn./s. Abyste se mohli v klidu věnovat jízdě s vědomím, že v případě jakýchkoli neobvyklých situací zaznamenáte ostré video.

AUTOMATICKÝ ZÁZNAM NEHODY
Tato malá kamera vám kryje záda. Dokáže detekovat nehodu a automaticky uloží záznam těsně před nehodou, během ní i po ní.

APLIKACE VARIA
Využijte tuto aplikaci pro chytré telefony a získejte snadný přístup k záznamům, přenášejte videa nebo přizpůsobte nastavení kamery, například překryvných dat.

DOKONALÝ PŘEHLED
Varia™ RCT715 má zpětný cyklistický radar, který vás vizuálně i zvukově upozorní na blížící se vozidla až na vzdálenost 140 metrů.

NĚKOLIK MOŽNOSTÍ PÁROVÁNÍ
Spárujte integrovanou kameru a ovládejte ji prostřednictvím cyklopočítače Edge®. kompatibilním chytrým telefonem nebo vybranými hodinkami Garmin.

PODPORA DALŠÍCH APLIKACÍ
Pokud používáte kompatibilní telefon, můžete radar Varia™ RCT715 propojit se svými oblíbenými aplikacemi, například Ride with GPS, a sledovat upozornění radaru přes zobrazení mapy.

SKVĚLÁ VIDITELNOST
Dejte o sobě vědět i ve dne – motoristé vás uvidí až na vzdálenost 1,6 km.

KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ
Drobný kompaktní modul radaru snadno upevníte na sedlovku téměř každého kola. Svislé provedení nepřekáží pohybu nohou a neomezuje vás v jízdě.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIÍ
I na delších projížďkách budete mít dostatek energie – baterie má výdrž až 4 hodiny se zapnutým radarem a zadním světlem v režimu silného svícení nebo nočního blikání, 5 hodin v režimu slabého svícení a 6 hodin v režimu denního blikání – vždy se zapnutou kamerou nahrávající v rozlišení 1080p.

Zpět do obchodu