Kdo jsme

Naše zkušenosti a láska k cyklistice jsou dlouholeté. Využíváme naše osobní zkušenosti ze závodního i obchodního cyklistického prostředí a za tu dobu víme co je správné. Nenabízíme pouze produkty, služby a péči o zákazníky, u nás je to mnohem víc. Říkáme tomu "neuvěřitelná pohostinnost". Proto spolupracujeme právě se značkou kol Trek, která si na tomto velmi zakládá.

Zabýváme se stěžejně prodejem jízdních kol značky Trek a dále také nabízíme kvalitní cyklistické komponenty a doplňky značek Bontrager, Shimano, Sram, Pirelli, Maxxis, Continental, PRO, Elite, Mavic, HJC, Muc-Off, Force, ALÉ, NEON, 4iiii a dalších. V naší nabídce najdete také oblíbené GPS cyklopočítače a chytré hodinky Garmin.

Námi nabízené produkty sami používáme a dlouhodobě testujeme, proto můžeme zákazníkovi předat osobní zkušenosti a nejlepší doporučení.

Máme vlastní zázemí prodejny s dílnou pro opravy kol, vlastní parkoviště přímo u vchodu do prodejny i odpovídající skladovací prostory. Chcete-li si v klidu a bezpečí projet a vyzkoušet některé z našich kol, je to možné po asfaltové cyklostezce nebo v rozmanitém terénu v bezprostřední blízkosti naší prodejny.

To vše z nás dělá CYKLISTICKÉ EXPERTY.

Pokud Vás baví jezdit na kole, užít si zábavu a zkrátka se tak cítit dobře, jste u nás správně!

 
Zpět do obchodu