Trek Madone SL 7 Gen 8

Madone SL 7 Gen 8 je závodní silniční kolo, které v sobě slučuje to nejlepší za všech světů. Lehká sestava zaručuje blesková stoupání a aerodynamická geometrie minimalizuje odpor při sjezdech. Prvek IsoFlow pak zaručuje pohodlí kilometr za kilometrem. Vyváženost ceny a výkonu zaručují rám z karbonu OCLV řady 500, dvoudílná řídítka a představec, bezdrátový elektronický pohon Shimano Ultegra Di2 pro přesné řazení a karbonová kola pro velmi lehký výkon.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Dodavatel má skladem Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Trek
170 990 Kč
Kategorie: Silniční
Silniční modely: Trek Madone
Rám: Karbon OCLV řady 500, tvarování trubek Full System Foil, sedlovka IsoFlow, systém hlavového složení RCS, elektronické nebo mechanické řazení, odnímatelný aerodynamický držák řetězu, středové složení T47 BB, kotouč s úchytem Flat Mount, UDH, pevná osa 142 x 12 mm.
Přední kolo: Bontrager Aeolus Pro 51, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo: Bontrager Aeolus Pro 51, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, ořech Shimano Freehub 11/12 rychlostí, pevná osa 142 x12 mm.
Řazení: Shimano Ultegra R8170 Di2, 12 rychlostí.
Sedlo: Bontrager Aeolus Elite, austenitové ližiny, šířka 145 mm.
Řidítka: Bontrager RSL Aero, karbon OCLV, 31,8 mm, vedení Di2, dosah 80 mm
Představec: Trek RCS Pro, -7 stupňů

Seznámení s kolem

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete špičkové závodní kolo, které je aerodynamické, pohodlné a lehké. Karbon považujete za důležitý, takže rádi sáhnete po lehké a cenově výhodné verzi z karbonu OCLV řady 500, neboť víte, že hodně ušetříte jen za cenu pár gramů navíc. Chcete výkonnostní díly tam, kde je to nejvíc znát, jako jsou např. karbonová kola a elektronická sada Shimano Ultegra Di2.

   

Získáte toto vybavení

Nesmírně lehký rám z karbonu OCLV řady 500 s aerodynamicky tvarovanými trubkami a technologií IsoFlow zaručující pohodlí. Sada 2x12 Shimano Ultegra Di2 pro bleskově rychlé řazení, které si lze upravit podle svého. Celek doplňují karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 51 v bezdušovém provedení.

  

Na závěr

Madone SL 7 Gen 8 je ideální kolo, které zaručí závodní výkon za výhodnou cenu. Jedinečně vyvažuje cenu s výkonem, je vyrobeno z karbonu OCLV řady 500 a má vylepšené díly tam, kde na tom záleží, jako např. karbonová kola a elektronické řazení.

  

Oficiální odkaz na kolo zde

Zpět do obchodu