Cyklopočítač Sigma 14.0 WL STS

Skvěle vybavený bezdrátový cyklocomputer Sigma 14.0 s přesným přenosem, jednoduchým nastavením a možností použití na dvou kolech.

Můžeme doručit do:
29.9.2023
Skladem
Značka: Sigma
1 699 Kč
Kategorie: Cyklopočítače

Vlastnosti:
STS kódovaný rádiový přenos
Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích
Předdefinované rozměry plášťů
Použitelné pro 2 jízdní kola
Automatický Start/Stop
Archivace dat při výměně baterie (souhrnné hodnoty a nastavení)
Zobrazení stavu baterií (cyklocomputer + vysílač)
Tréninková statistika za 12 měsíců
Automatická identifikace jízdního kola – kolo 1 / kolo 2
Podsvícení
Vodotěsnost podle IPX8
Nastavitelný servisní interval (u prodejce)

Funkce:
Aktuální rychlost
Průměrná rychlost
Porovnání aktuální/průměrná rychlost
Maximální rychlost
Vzdálenost
Celkové kilometry (kolo 1 / kolo 2)
Doba jízdy
Celková doba jízdy (kolo 1 / kolo 2)
Hodiny
Teplota
Aktuální výška
Aktuální sklon stoupání/klesání
Denní výškové metry stoupání
Maximální denní výška
Celkové výškové metry stoupání (kolo 1/ kolo 2)

Obsah balení:
Počítač BC 14.0 WL STS
Držák 2450
Snímač STS
Magnet Power
Materiál k instalaci

Převýšení pod kontrolou
BC 14.0 WL STS je dokonalým společníkem zejména v okamžiku, když se kopec začne pořádně zvedat. BC 14.0 WL STS cyklistu informuje, v jaké nadmořské výšce se aktuálně nachází a jak strmé je stoupání. Tento bezdrátový cyklopočítač nabízí v analýze přehled o tom, kolik výškových metrů jste během vyjížďky nastoupali a jakou maximální nadmořskou výšku dosáhli. Ukládá také údaj o celkovém převýšení za všechny vyjížďky.
Teplota pod kontrolou
Kdo jezdí na kole, zajímá se o počasí. Cyklopočítač BC 14.0 WL STS má integrovaný teploměr, který ukazuje aktuální teplotu.
Měsíční statistika
Tento bezdrátový cyklopočítač nabízí osobní statistiky za posledních dvanáct měsíců. Zobrazuje se celková ujetá vzdálenost a doba jízdy. Pomocí tohoto „tréninkového deníku" lze porovnávat aktivity na měsíční bázi.
Použitelné po dvě jízdní kola
Na trekovém, městském nebo silničním kole: pokud používáte různá kola, lze cyklopočítač BC 14.0 WL STS bez problémů používat také na druhém kole. Po jednorázovém nastavení cyklopočítače je automaticky rozpoznáno, na kterém kole právě jedete. Pro připojení na druhé kolo je zapotřebí pouze druhá objímka cyklopočítače a vysílač.

Velký podsvícený displej
Díky svému štíhlému designu a hranatému tvaru se BC 14.0 WL STS skvěle vyjímá zejména na sportovním kole. Displej o velikosti 31 × 41 mm má dostatek místa pro velké číslice, které jsou za jízdy dobře čitelné. Aktuální rychlost se zobrazuje trvale, druhou hodnotu lze zvolit individuálně. Cyklopočítač BC 14.0 WL STS je vybaven podsvícením, takže zobrazované hodnoty lze snadno přečíst i potmě.

Snadné ovládání
Cyklopočítač lze snadno a intuitivně ovládat pomocí tří tlačítek. Oběma spodními tlačítky je možné snadno přecházet mezi jednotlivými funkcemi. Tlačítkem „Menu“ se vstupuje do nastavení a měsíčních statistik. Díky tomu lze jednoduše přepínat mezi funkcemi i během jízdy.

Fulltextové zobrazení v sedmi jazycích
Na fulltextovém displeji si můžete vybrat ze sedmi jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, holandština nebo polština.

Předdefinované rozměry plášťů
Díky předdefinovaným rozměrům plášťů je nastavení BC 14.0 WL STS snadné – od malých dětských kol až po 29" kola. Obvod pláště lze však zadat také manuálně na milimetr přesně.

Flexibilní možnosti montáže
Cyklopočítač BC 14.0 WL STS lze volitelně používat také s předsunutými držáky OVER CLAMP BUTLER nebo LONG BUTLER. Držák OVER CLAMP BUTLER zajistí prostor, uspořádání a optimální výhled na cyklopočítač. Držák LONG BUTLER udržuje cyklopočítač ve větší vzdálenosti od řídítek, a je tak vhodný pro sportovní polohu jízdy na kole. Oba držáky lze zakoupit jako příslušenství a lze je rukou snadno namontovat na řídítka o průměru 25,4 mm a 31,8 mm. Další bezpečnostní prvek: cyklopočítač je možné k držákům připevnit šroubem, a ochránit jej tak před krádeží.

Zpět do obchodu