4iiii instalace wattmetru na Vaše kliky

Instalace měřičů výkonu 4iiii na Vaše kliky. Instalace probíhá u výrobce v Kanadě a je tudíž potřeba počítat s dobou cca 4-5 týdnů na instalaci. Seznam klik, na které je možné měřiče nainstalovat, se postupně rozšiřuje. Na aktuální seznam je lépe se vždy informovat.

Rozměr ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: 4iiii
16 490 Kč 8 990 Kč 9 990 Kč od 8 990 Kč
Kategorie: Wattmetry

Pokud si nechcete kupovat celé nové kliky a chcete si nechat nainstalovat měřiče výkonu na Vaše stávající kliky, máme pro Vás připraven program instalací. Měřiče lze nechat nainstalovat na většinu běžně poptávaných klik od Shimana a SRAMu, u klik Campagnolo se portfolio teprve rozšiřuje a v nabídce jsou např. i kliky Hollogram od Cannondaleu. Instalace lze provádět na silniční i MTB kliky.

Samotná instalace probíhá u výrobce v Kanadě, je tedy nutné počítat cca 4 týdny na instalaci. Zdržení na celnici či u poštovní společnosti však neovlivníme. Cena za instalaci je konečná a obsahuje veškeré spojené náklady.

 

INSTALACE DUAL NA KOMPLETNÍ KLIKY - instalace měřičů výkonu Precision Pro 3D na Vaše kliky. Instalace probíhá u výrobce v Kanadě a je tudíž potřeba počítat s dobou cca 4-5 týdnů na instalaci. Seznam klik, na které je možné měřiče nainstalovat, se postupně rozšiřuje. Na aktuální seznam je lépe se vždy informovat.

INSTALACE NDS NA LEVOU KLIKU - instalace měřičů výkonu Precision 3+ na Vaše kliky. Instalace probíhá u výrobce v Kanadě a je tudíž potřeba počítat s dobou cca 4-5 týdnů na instalaci. Seznam klik, na které je možné měřiče nainstalovat, se postupně rozšiřuje. Na aktuální seznam je lépe se vždy informovat.

INSTALACE DS NA PRAVOU KLIKU - instalace měřičů výkonu Precision Pro 3D na Vaše kliky. Instalace probíhá u výrobce v Kanadě a je tudíž potřeba počítat s dobou cca 4-5 týdnů na instalaci. Seznam klik, na které je možné měřiče nainstalovat, se postupně rozšiřuje. Na aktuální seznam je lépe se vždy informovaT.

 

Zpět do obchodu