Trek Supercaliber SLR 9.9 XTR Gen 2

Supercaliber SLR 9.9 XTR je lehoučké XC horské kolo z karbonu osazené nejlepšími komponenty na závody. Jeho rám SLR z karbonu pro horská kola je nejen lehký, ale i pečlivě vyrobený. Vrstvení vláken je high modulus, takže nabízí potřebnou tuhost a zároveň zachovává nízkou hmotnost. XC dráhy jsou rok od roku náročnější. Proto je kolo osazeno 110mm vidlicí a 80mm zadním odpružením IsoStrut, které vyhladí jízdu, avšak neovlivní účinnost šlapání. Celek pak doplňují karbonová kola, karbonový kokpit a pohon Shimano XTR.

 

 

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Trek
268 990 Kč
Kategorie: Celoodpružená horská kola
Horské modely: Trek Supercaliber
Rám: SLR, karbon OCLV pro horská kola, IsoStrut, UDH, zdvih 80 mm.
Vidlice: Fox Factory 34 Step-Cast, vzduchová pružina Float EVOL, tlumení FIT4 s 2 polohami, dvojí vzdálené zamykání, kónický sloupek, offset 44 mm, Kashima Coat, Boost110, 15mm osa Kabolt, zdvih 110 mm.
Tlumič: Trek IsoStrut, RockShox SIDLuxe, vzdálené tlumení s 2 polohami, zdvih 80mm
Přední kolo: Bontrager Kovee RSL, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, Center Lock, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní kolo: Bontrager Kovee RSL, karbon OCLV pro horská kola, možnost použití bezdušových plášťů, zamykání Centerlock, Boost148, 12mm pevná osa.
Řazení: Shimano XTR M9100, 12 rychlostí.
Sedlovka: Fox Transfer SL, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm.
Sedlo: Aeolus RSL, karbonové ližiny, šířka 145 mm.
Řidítka: Integrovaná řídítka/představec Bontrager RSL, karbon OCLV, prohnutí řídítek 0 mm, šířka 750 mm, -13stupňový sklon představce

Seznámení s kolem

 

Je pro vás vhodné pokud

Vy jste rozhodnuti vítězit. Chcete lehoučký a nesmírně schopný XC stroj, který se už osvědčil na světových závodech. Chcete vyletět nahoru do kopce a sprintovat do finiše a při tom všem se bavit díky 80mm zadnímu odpružení IsoStrut. Toužíte po karbonu od kol až po kokpit a požadujete náš nejlepší HM karbon pro horská kola.

 

      

Získáte toto vybavení

Lehoučký rám SLR z karbonu HM OCLV pro horská kola s moderní XC geometrií. 110mm přední odpružení díky vidlici Fox Performance 34 step-cast se vzduchovou pružinou Float EVOL, tlumič GRIP 2 s dvojím vzdáleným zamykáním a zadní 80mm odpružení IsoStrut tlumiče RockShox SIDLuxe. Zcela bezdrátová 12rychlostní elektronická převodovka SRAM X0 AXS, karbonová kola Bontrager Kovee Elite 23, kombinace řídítek a představce Bontrager RSL z karbonu, teleskopická sedlovka Bontrager Line a čtyřpístkové hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level Bronze.

 

     

Na závěr

Supercaliber SLR 9.9 XTR je určen na závody a vychází z celé řady úspěšných modelů. Získáte náš špičkový karbonový XC celoodpružený rám s karbonovými komponenty a nejlehčí pohon Shimano XTR připravený závodit.

 

Oficiální odkaz na kolo

Zpět do obchodu