Trek Madone SL 7 Gen 7

Madone SL 7 nabízí legendární rychlost, nejvyspělejší technologie, výjimečné jízdní vlastnosti a lehký karbon OCLV řady 500, s nímž každý švih i závod proletíte jako blesk. Technologie IsoFlow vyhlazuje nerovnosti povrchu, zbytečně moc neváží a její aerodynamické vlastnosti vás posunou o krok před soupeře. Velké množství rychlostních prvků, například aerodynamické profily Kammtail, neuvěřitelně svižný a plynulý elektronický pohon Shimano Ultegra Di2, karbonová kola a skryté vedení kabelů z tohoto kola dělají závodní stroj, který jezdí tak rychle, jak vypadá.

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Trek
194 990 Kč
Kategorie: Silniční
Silniční modely: Trek Madone
Rám: Karbon OCLV řady 500, profil trubky KVF (Kammtail Virtual Foil), sedlová trubka IsoFlow, skryté vedení lanek, držák řetězu 3S Aero, středové složení T47, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Přední kolo: Bontrager Aeolus Pro 51, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo: Bontrager Aeolus Pro 51, možnost použití bezdušových plášťů, ořech freehub Shimano 11/12, pevná osa 142 x12 mm.
Řazení: Shimano Ultegra R8170 Di2, 12 rychlostí.
Sedlo: Bontrager Aeolus Comp, ocelové ližiny, šířka 145 mm.
Řidítka: Bontrager RSL Aero, karbon OCLV, 31,8 mm, vedení Di2, dosah 80 mm, oblouk 124 mm

Seznámení s kolem

Je pro vás vhodné, pokud…

Chcete kombinaci rychlosti, kvality a výkonu v podobě karbonového rámu, za kterým se každý otočí, špičkového elektronického pohonu, odolných a přilnavých plášťů na rychlé průjezdy zatáčkami a revoluční aerodynamiky technologie IsoFlow. Celkově prostě aerodynamické silniční kolo, na němž si při každé jízdě budete připadat o něco rychlejší.

 

 

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV řady 500 s aerodynamickým profilem trubek Kammtail a revoluční sedlovou trubkou IsoFlow, skryté vedení kabelů, neuvěřitelně svižný 12rychlostní elektronický pohon Shimano Ultegra Di2, aerodynamická řídítka Bontrager RSL z karbonu OCLV a karbonová kola Bontrager Aeolus Pro 51 umožňující použití bezdušových plášťů.

 

   

Na závěr

Madone SL 7 je špičkové a pekelně rychlé závodní kolo, které je ve svém živlu na těch nejsvižnějších jízdách a při závodech zásadně útočí jen na pódium. Budete na něm udávat tempo v čele skupiny a sbírat KOMy.

  

Oficiální odkaz na kolo zde

Zpět do obchodu