Trek Émonda SLR 9 AXS

Na lehoučké a aerodynamické silničce Émonda SLR 9 Disc AXS z karbonu jezdí profíci týmu Trek-Segafredo. Je to naše nejrychlejší vrchařské kolo. Díky aerodynamickým trubkám vyrobeným z lehoučkého karbonu OCLV získáte legendární kvalitu jízdy a rychlost naší nejlehčí platformy. Velmi lehká kola a nejšpičkovější bezdrátové elektronické řazení SRAM RED AXS posouvají výkonnost až na samou hranici možností.

 

 

 

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Trek
320 490 Kč
Kategorie: Silniční
Silniční modely: Trek Émonda
Rám: Velmi lehký karbon OCLV řady 800, systém Ride Tuned (optimalizace trubek pro lepší pocit z jízdy), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení, kompatibilní s technologií DuoTrap S, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Přední kolo: Bontrager Aeolus RSL 37, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, výška ráfku 37 mm, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo: Bontrager Aeolus RSL 37, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, výška ráfku 37 mm, pevná osa 142 x 12 mm.
Řazení: SRAM RED eTap AXS, 12 rychlostí.
Sedlo: Bontrager Aeolus P2 Pro, karbonové ližiny
Řídítka: Integrovaná řídítka/představec Bontrager Aeolus RSL, karbon OCLV, vedení Di2, dosah 100 mm, oblouk 124 mm

Seznámení s kolem

 

Je pro vás vhodné pokud

Máte velké sny, pokud jde o silniční závody. Hledáte tedy lehoučké silniční kolo, abyste si své sny splnili a mohli si vytyčit ještě náročnější. Chcete stejnou technologii, na které závodí profíci týmu Trek-Segafredo, karbonová kola a nejšpičkovější bezdrátové elektronické řazení SRAM RED AXS.

 

  

Získáte toto vybavení

Lehoučký a aerodynamický rám z karbonu OCLV řady 800 o hmotnosti necelých 700 gramů, bezdrátové elektronické řazení 2x12 SRAM RED AXS, velmi lehká, rychlá a stabilní kola Bontrager Aeolus RSL 37 z karbonu OCLV připravená na bezdušový systém, aerodynamická řídítka s integrovaným představcem Aeolus RSL z karbonu OCLV, wattmetr SRAM RED AXS a výkonné hydraulické kotoučové brzdy.

 

   

Na závěr

Lehoučké, bleskově rychlé a první na každém kopci. Kvalita jízdy tohoto kola je neuvěřitelná a poskytuje aerodynamickou výhodu. Bezdrátová sada SRAM RED AXS se stará o tišší a plynulou jízdu s menšími skoky při řazení.

 

Oficiální odkaz na kolo zde

 

Zpět do obchodu