Trek Domane SL 7 Gen 4

Domane SL 7 je lehké a schopné vytrvalostní kolo, které hravě zvládá dlouhé i drsné silnice. Má lehký rám z karbonu OCLV se zadním prvkem IsoSpeed pro větší pohodlí, hydraulické kotoučové brzdy s vynikajícím brzdným výkonem a plně integrovaným elegantním kokpitem. Dále má elektronické řazení Shimano Ultegra Di2 pro rychlé a přesné řazení ve všech podmínkách.

 
Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Trek
159 990 Kč
Kategorie: Silniční
Silniční modely: Trek Domane
Rám: Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed, vnitřní úložný prostor, kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek, držák řetězu 3S, úchyty na blatníky, kotouč s úchytem Flat Mount, pevná osa 142 x 12 mm.
Přední kolo: Bontrager Aeolus Pro 37, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, výška ráfku 37 mm, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo: Bontrager Aeolus Pro 37, karbon OCLV, možnost použití bezdušových plášťů, výška ráfku 37 mm, ořech Freehub Shimano 11 rychlostí, pevná osa 142 x 12 mm.
Řazení: Shimano Ultegra R8170 Di2, 12 rychlostí.
Sedlo: Bontrager Verse Short Comp, ocelové ližiny
Řidítka: Bontrager Elite IsoZone VR-SF, slitina, 31,8 mm, vnitřní vedení Di2, dosah 75 mm, oblouk 128 mm

Seznámení s kolem

 

Je pro vás vhodné pokud

Potřebujete rychlý, pohodlný a dostatečně všestranný stroj, který zvládne i drsné silnice. Chcete lehký karbonový rám tlumící vibrace a nepohrdnete ani výjimečným pohodlím, které přináší prvek IsoSpeed. Řazení Shimano Ultegra Di2 je rychlé a spolehlivé za každých okolností.

 

 

Získáte toto vybavení

Lehký a propracovaný rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním prvkem IsoSpeed tlumícím vibrace, účinné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount a bezdrátová elektronická sada Shimano Ultegra Di2 2x12 pro jedinečně rychlé a přesné řazení. Dál také karbonová kola Aeolus Pro 37, integrovaný karbonový kokpit, praktický úložný prostor a elegantní vnitřní vedení bovdenů. Další úchyty na horní trubce umožňují upevnit brašny na delší výpravy bez potřeby objemných popruhů a šňůr.

 

 

Na závěr

Domane se na světové scéně osvědčilo jako všestranné silniční kolo na dlouhé trasy i ty nejnáročnější závody. Bezdrátová elektronická sada Shimano Di2 je už jen takovou třešničkou na dortu. Řazení je neuvěřitelně přesné, rychlé a spolehlivé za všech okolností.

 

Oficiální odkaz na kolo

Zpět do obchodu