Trek Domane AL 5 Disc

Domane AL 5 Disc je rychlé, hladké a sebejisté kolo. Náš nejlepší slitinový Domane je osazen sadou komponent Shimano vhodných na závody, výkonnými hydraulickými kotoučovými brzdami a také vidlicí a řídítky tlumícími vibrace, takže na dlouhých a soupeřivých jízdách vydržíte déle v sedle.

 
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Značka: Trek
56 490 Kč
Kategorie: Silniční
Silniční modely: Domane
Rám: Hliník Alpha řady 100, kónický hlavový sloupek, vnitřní vedení, úchyty na blatníky, kompatibilní s DuoTrap S, kotouč s úchytem Flat Mount, 142 x 12 mm.
Přední kolo: Bontrager Affinity Disc, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, šířka 21 mm, ventilek Presta.
Zadní kolo: Bontrager Affinity Disc, možnost použití bezdušových plášťů, 28 děr, šířka 21 mm, ventilek Presta.
Řazení: Shimano 105 R7020, 11 rychlostí
Sedlo: Bontrager Verse Comp, ocelové ližiny
Řidítka: Bontrager Elite IsoZone VR-CF, slitina, 31,8 mm

Seznámení s kolem

 

Je pro vás vhodné pokud

Vybíráte pohodlné a vysoce výkonné slitinové silniční kolo osazené špičkovými komponenty. Hodláte si užít spoustu zábavy, rychle zajet řadu kilometrů na asfaltu a dokonce i na nenáročných štěrkových stezkách po zrušených železnicích.

 

 

Získáte toto vybavení

Pohon 2x11 Shimano 105 má široký rozsah převodů pro jízdu v každém terénu. Lehký hliníkový rám má úchyty na blatníky a stabilní vytrvalostní geometrii pro sebevědomou a pohodlnou jízdu. Ráfky připravené na použití bezdušových plášťů a hydraulické kotoučové brzdy zajišťují brzdný účinek v jakýchkoli podmínkách. Karbonová vidlice a řídítka IsoZone tlumí únavné vibrace při jízdě.

 

  

Na závěr

Náš nejlepší hliníkový Domane je osazen díly vhodnými na závody. Jeho pohodlnosti se při dlouhých jízdách a na drsných silnicích nic nevyrovná.

 

Oficiální odkaz na kolo

Zpět do obchodu