Trek Checkpoint SL 6 AXS

Checkpoint SL 6 AXS je karbonové gravelové kolo, které vás zaveze do míst, o kterých by se vám na běžném silničním kole ani nesnilo. Lehký rám z karbonu OCLV s prvkem IsoSpeed tlumícím nerovnosti povrchu, chytrý a hladký bezdrátový elektronický pohon SRAM Rival AXS, hbitá a zároveň stabilní progresivní geometrie, vnitřní úložný prostor a řada úchytů činí z tohoto kola velmi výkonný gravelový stroj, který je nejlepší volbou pro zaryté dobrodruhy na jakýchkoli cestách.

 

 

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyprodáno Na dotaz Zvolte variantu
Značka: Trek
118 490 Kč
Kategorie: Gravel
Gravel modely: Checkpoint
Rám: Karbon OCLV řady 500, IsoSpeed,vnitřní vedení lanek, kryt úložného prostoru dolní trubky, držák řetězu 3S, středové složení T47 BB, úchyty na nosič a blatník, integrované úchyty pro brašnu na rám, kotouč s úchytem Flat Mount, kompatibilní s teleskopickou sedlovkou, 142 x 12mm pevná osa.
Vidlice: Trek Checkpoint, celokarbonový, kónický karbonový sloupek, držáky na nosič, držáky na blatníky, plochý držák, pevná osa 12x100 mm
Přední kolo: Bontrager Paradigm Comp 25, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, pevná osa 100 x 12 mm.
Zadní kolo: Bontrager Paradigm Comp 25, možnost použití bezdušových plášťů, šířka ráfku 25 mm, ořech Freehub SRAM XD-R 12 rychlostí, pevná osa 142 x 12
Řazení: SRAM Rival eTap AXS, 12 rychlostí.
Sedlo: Bontrager Verse Comp, ocelové ližiny
Řidítka: Bontrager Elite Gravel
Hmotnost: 9kg

Seznámení s kolem

 

Je pro vás vhodné pokud

Sníte o velkých gravelových dobrodružstvích a víte, že na to potřebujete to nejpřizpůsobitelnější a nejschopnější kolo. Chcete také neuvěřitelnou rychlost, přesnost a elegantní vzhled nejnovějšího bezdrátového elektronického pohonu SRAM.

 

Získáte toto vybavení

Rám z karbonu OCLV řady 500 se zadním prvkem IsoSpeed a karbonovou ochranou, progresivní geometrie, která je stabilní při rychlostech a účinná při náročném stoupání, vnitřní úložný prostor, skrytá lanka, která nepřekážejí brašnám, úchyty na brašny integrované v rámu a úchyty na nosič a blatník. Dále karbonová vidlice, bezdrátový elektronický pohon 1x12 SRAM Rival eTap AXS s kazetou se širokým rozsahem a kola Paradigm Comp 25. Lze použít i teleskopickou sedlovku ke snížení sedla při dlouhých sjezdech. Pojme pláště až do velikosti 45c.

 

Na závěr

Karbonové gravelové kolo, se kterým zvládnete celodenní výpravy, nejdrsnější silnice i velkolepé výlety. Je lehké, pohodlné a osazené špičkovými díly pro podávání výkonu i v tom nejnáročnějším terénu, jako je např. bezdrátový elektronický pohon, který bleskově rychle řadí (i pod zatížením) a je méně náročný na údržbu. 

 

Oficiální odkaz na kolo

Zpět do obchodu